Віктор Андрієнко влаштує “Острів скарбів” в барі Будинку кіно: вхід вільний
22 травня 2026 року о 19:30 в барі київського Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6; станція метро “Палац спорту”) за барною стійкою у якості гостьового бармена можна буде зустріти актора, режисера, продюсера, каскадера і просто живу легенду українського кіно та телебачення — Віктора Андрієнка. Це унікальна нагода не лише побачити майстра за цікавою справою (бармен Андрієнко професійний теж), а й привітати актора водночас з 30-річчям культового “Шоу довгоносиків“ (яке було 18 травня 2026 року) та Днем Шерлока Голмса (якого Андрієнко грав в кількох проєктах включно з тими ж “Довогонсиками”).
Вхід на подію вільний. Випивка, звісно ж, ні. ;)

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









